समाचार

अग्रता -नेकपा एमाले

उम्मेदवारहरु
क्र स   नाम              जिल्ला                           छेत्र चुनाव             मत परिणाम                           निकत्तम      प्रतिद्व्न्दी
१   नवराज रावत     सुर्खेत                             क्षेत्र नं. २                 २०७६०                           हृदयराम थानी – नेपाली कांग्रेस  १५५७२
२   गोकुल बास्कोटा काभ्रेपलाञ्चोक              क्षेत्र नं. २                 २९४०७                            मधु आचार्य – नेपाली कांग्रेस      २०२६८
३   गिरिराजमणि पोखरेल महोत्तरी              क्षेत्र नं. १                 १४१०८                            लक्ष्मी महतो – संघीय फोरम      ९७९६
४   पदम बोगटी      अछाम                            क्षेत्र नं. २                 १०९२८                      पुष्पबहादुर शाह- नेपाली कांग्रेस  ९५१५
५    प्रेम आले            डोटी                              क्षेत्र नं. १                 १९२९५                           वीरबहादुर बलायर- नेपाली कांग्रेस १८२७१
६    सुरेन्द्र पाण्डे    चितवन                             क्षेत्र नं. १                 १६१६१                            राजेन्द्र बुर्लाकोटी – नेपाली कांग्रेस ११८४४
७    कृष्णभक्त पोखरेल   चितवन                    क्षेत्र नं. २                १९७५४                          शेषनाथ अधिकारी- नेपाली कांग्रेस-१२७१७
८   मेटमणि चौधरी    दाङ                               क्षेत्र नं. १                  ३११८९                          सुशीला चौधरी  – नेपाली कांग्रेस-१९७५५
९    भगवती चौधरी    सुनसरी                        क्षेत्र नं. ३                   १६१२२                       विजयकुमार गच्छदार -नेपाली कांग्रेस-१३८६६
१०   जयकुमार रार्इ    सुनसरी                       क्षेत्र नं. १                    २५१४३                        अशोक रार्इ- संघीय फोरम-१३०२४
११    नरबहादुर धामी    कञ्चनपुर                क्षेत्र नं .२                     १६५३९                        एनपी साउद – नेपाली कांग्रेस-१२६१९
१२    पवित्रा निरौला खरेल     झापा               क्षेत्र नं. २                     २६८८८                        उद्धव थापा – नेपाली कांग्रेस-१९२६२
१३    आध्यानन्द पाण्डे     बारा                     क्षेत्र नं. ३                     १०९३९                        फरमुल्लाह मन्सुर- नेपाली कांग्रेस-८४०८
१४    अच्युत मैनाली         बारा                   क्षेत्र नं. १                       १४६०२                        उमाकान्त चौधरी- नेपाली कांग्रेस-१४२२४
१५     भीमबहादुर रावल  अछाम                क्षेत्र नं. १                         १४३५७                       भरतकुमार स्वाँर – नेपाली कांग्रेस-१०२०२
१६      लिलानाथ श्रेष्ठ     सिरहा                 क्षेत्र नं. ३                        १५०६७                       अशेश्वर यादव- संघीय फोरम-१३३४५
१७     नन्दलाल रोकाय    बाँके                  क्षेत्र नं. ३                         २००१२                        बादशाह कुर्मी – नेपाली कांग्रेस-१६६३०
१८    दिपकप्रकाश भट्ट     कञ्चनपुर         क्षेत्र नं. ३                        १०३४५                         रमेश लेखक – नेपाली कांग्रेस-१०१२०
१९   पदम गिरी      पर्वत                           क्षेत्र नं. १                        २४८१५                       अर्जुनप्रसाद जोशी – नेपाली कांग्रेस-१७६८५
२०   झपट रावल   कैलाली                        क्षेत्र नं.२                          १०७३                         मोहनसिंह राठौर – नेपाली कांग्रेस-५४०
२१   बामदेव गौतम         बर्दिया              क्षेत्र नं. १                          २००२२                      सञ्जयकुमार गौतम- नेपाली कांग्रेस-१८६५३
२२   छविलाल विश्वकर्मा   रूपन्देही         क्षेत्र नं. १                         ८८९९                        अब्दुल रज्जाक गद्दी- नेपाली कांग्रेस-६८११
२३   राजेन्द्र गौतम    संखुवासभा            क्षेत्र नं .१                          ३३७६                       दीपक खड्का – नेपाली कांग्रेस-३०२५

Previous post

कसले बनाउने भए प्रदेश सरकार ? यस्तो छ हिसाब- सूचीसहित

Next post

अग्रता -माओवादी केन्द्र

samadfm

samadfm

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *